תוספות שיער

הדבקת קראטין


Title 1

טכניקה זמינה מתמיד

עד לא מכבר יישום הלחמת שיער בלייזר היה מנת חלקם בעיקר של חלקים זעירים באוכלוסייה למשל סלבריטאים אשר ביקשו לשדרג את הופעתם, לחילופין נשים שרצו לתת לשיערן לוק ייחודי עבור ערב בלתי נשכח או לחילופי חילופין נשים שרצו לעבות ולמלא את שיערן עקב מחלה שפגעה בקו השיער שלהם. כיום כולם כבר יודעים כי הלחמת שיער בלייזר איננה מוגבלת לפלחים ספציפיים באוכלוסייה אלא זמינה לכל גבר או אישה המעוניינים לשדרג את הלוק של שיערם הטבעי.

טכניקה מוצלחת יותר מתמיד

קיימות לא מעט טכניקות להלחמת שיער, אולם הלחמת השיער המיטבית ביותר המצויה כיום הינה הלחמת שיער באמצעות ליפוף קראטין (חלבון). תחת טכניקה זו מבוצעת הלחמת של תוספות שיער בצורה זהירה שאיננה פוגעת בשיער המקורי ואינה גורמת נזק לקרקפת או מביאה לנשירה. הארכת ו/או הלחמת שיער זו הינה בעלת התוצאות המוצלחות ביותר הן תחושתית והן אסתטית והיא שורדת הרבה זמן מבלי לגרום לפגיעה בלוק. יתרה מכך, להלחמת שיער בטכניקה זו שרידות גבוהה ביותר לנוכח מים קרים או חמים וכן לשימוש בפן או מחליק שיער. לאמתו של דבר, הסרת תוספות השיער בטכניקה זו תבוצע אך ורק באמצעות חומר מנטרל ייחודי (אנטי קראטין(.

איך מיישמים הלחמת שיער?

לצורך ביצוע הלחמת השיער נדרשת מומחיות וזהירות. ביצוע של הלחמת שיער ללא המיומנות הדרושה עשוי לפגוע בשיער ולהביא לתוצאות לא רצויות. פרוצדורת ההחלקה כוללת את חלוקת השיער לקבוצות קטנות והלחמת תוספות השיער בעזרת מכשיר ייחודי. חלבון ייחודי הקרוי קראטין מסייע לקשור את תוספות השיער לשיער הטבעי של ובכך הוא מהווה את החיבור הדק והזעיר ביותר שמצוי כיום בישראל. חרף היותו דק וזעיר, חיבור זה הינו גם החזק והידידותי ביותר לשיערך ועל כן רק באמצעותו ניתן להגיע לוק ותחושה טבעיים. השימוש בקראטין מעניק לך את האפשרות ליהנות מתוספות השיער על פני חודשים ארוכים ולמעשה אף ניתן להאריך את משך ההנאה באופן בלתי מוגבל על ידי הגעה אלינו ל- HAY WAY לצורך חיזוק התוספות בכל פעם שצריך.

אם את חפצה בתוספות שיער איכותיות בלוק בריא וחיוני אשר אינו פוגם בשיערך הטבעי פני עוד היום אלינו ל- HAY WAY.