תוספות שיער

הדבקה קלאסית


Title 1

הדבקת שיער הינה אחת הטכניקות העתיקות והמקובלות לטיפול בשיער דליל. אנו ב- HAY WAY מביאים מניסיוננו הנרחב בטיפול בתופעת השיער הדליל. תופעה לא נעימה זו פוקדת נשים רבות ופוגעת באיכות חייהן בצורה ניכרת.

מסקר שערכנו בקרב נשים שהגיעו אלינו עם שיער דליל עולה כי תופעה זו פגעה בביטחונו העצמי, בתחושה הדימוי העצמי שלהן ובהתנהלות היומיומית שלהן. חשוב לציין כי למרות שזוהי תופעה הפוגעת בגברים ונשים כאחד, הרי שאין ספק שעבור נשים השיער מהווה גורם משמעותי מאוד במראה שלהן.

שיטת ההדבקה

הליך הדבקת השיער מתחיל בפגישה של הלקוחה עם מומחה מטעם HAY WAY אשר אומד את מצבה הפרטני ובונה בעבורה בהתאמה אישית לצבע, צורת וסגנון השיער שלה את תוכנית טיפולית הייחודית לה. בהמשך אנו מכינים עבורה תוספות שיער או יחידת שיער ייחודית לפי הזמנה במיוחד לצרכיה או לחילופין פאה אשר מחוברת לסקין (רשת עדינה המדמה קרקפת). במקרים בהן ישנו שיער דליל אך לא קריטי בדלילותו אנו משלבים את יחידת ה"קאוורליין" – שיער טבעי אירופאי השזור ע"ג רשת עדינה ואוורירית המחוברת באמצעות סליל קראטין מיוחד למרכז הראש ויוצרת צפיפות שיער מדהימה והתנהלות מושלמת.

על מנת להפיג חששות בקרב נשים מסוימות יש לציין כי בדרך כלל אין כל בעיה של תגובה אלרגית לדבק שבו נעשה שימוש בהדבקה. במקרה שמתעוררת בעיה ל- HAY WAY מגוון שיטות אלטרנטיביות לקבלץ תוצאות מושלמות.

פנו עוד היום לקבלת ייעוץ חינם בנושא הדבקת שיער לגברים ונשים כאחד.