החלקות שיער

בחי וואי ביוטי בוטיק תוכלי למצוא מגוון סוגי החלקות שיער, העבודה נעשית ברמה הגבוהה ביותר. ניתן לקבוע תור על ידי יצירת קשר


דיאמונד אורגניק

ההחלקה המומלצת ע"י Hay way ביוטי בוטיק, ההחלקה מתאימה לכל סוגי השיער, 100% אחוזי הצלחה - ההחלקה עם אחוזי ההצלחה הגבוהים בארץ. משקמת, הופכת את השיער לרך , נעים וחלק בצורה יוצאת דופן.נעימה לעבודה ולמגע, ללא צריבות בעיניים וללא ריח חריף. 499 ש"ח (מחיר השוק 2500 ש"ח)

מחיר: ₪599

Title 1

פיור אורגניק

Pure Organic - החלקה טובה, איכותית, בעלת ביקוש רב בשוק.
משקמת, הופכת את השיער לחלק ונעים , ללא צריבות בעיניים וללא ריח חריף.

מחיר: ₪599

פיור אורגניק

החלקה תאילנדית

החלקה אורגנית תאילנדית

מחיר: ₪599

החלקה אורגנית תאילנדית

החלקת קרטין Inverto

החלקת קרטין Inverto - החלקת קרטין ללא פורמלין באישור משרד הבריאות. ההחלקה מתאימה לכל סוגי השיער. ההחלקה קרמית, נעימה לעבודה ולמגע. ללא צריבות בעיניים וללא ריח חריף. ההחלקה היא משקמת, מעניקה לשיער מגע משי ובנוסף נותנת לו מראה חלק ואירופאי. עכשיו בHay Way בין 500 ל-600 ש"ח - תלוי באורך השיער להמשך קריאה

מחיר: ₪499

החלקת קרטין Inverto

החלקה יפנית

מתאימה לכל סוגי השיער מלבד שיער בלונדיני שעבר הבהרה. ההחלקה מומלצת לשיער עבה במיוחד שהחלקת הקרטין אינה מצליחה להחליקו.
ההחלקה מחליקה את השיער לצמיתות , רק כאשר השורש גדל לאחר מספר חודשים, מחליקים את השורש ואין צורך להחליק שוב את קצוות השיער שהוחלקו בעבר.
החלקת הבית המומלצת היא יוקו (Yuko).

מחיר: ₪599

החלקה יפנית

החלקה אורגנית OXO

החלקה אורגנית OXO

מחיר: ₪999

החלקה אורגנית OXO

החלקה משולבת

החלקה יפנית משולבת בציפוי קרטין. מתאימה לשיער שההחלקה המשקמת אינה מצליחה להחליקו (עבה או מתולתל יתר על המידה). היוקו מחליקה את השיער בצורה הרמטית , הקרטין עוטף את השערה, גורם למגע משי, משקם וגורם לגמישות השערה. ההחלקה המושלמת למכורי החלקות השיער.
* ישנה החלקת קרטין לשיער מרדני במיוחד (שיער מתולתל או מקורזל), לפרטים פנו למעצב השיער. בנוסף קיימות מגוון החלקות נוספות. פנו אלינו למידע נוסף.

מחיר: ₪899

החלקה משולבת

החלקה אורגנית pH Blonde

החלקה אורגנית באישור משרד הבריאות, מחליק את השיער לצמיתות. , החלקה החדשה של פי אץ לשיער בלונד. פרצת דרך בהחלקות האוגרניות .

מחיר: ₪599

החלקה אורגנית pH Blonde

החלקה אורגנית pH Regular

החלקה אורגנית באישור משרד הבריאות, מחליק את השיער לצמיתות.

מחיר: ₪599

החלקה אורגנית pH Regular