תוספות שיער

בחי וואי ביוטי בוטיק תוכלי למצוא את כל סוגי תוספות השיער, העבודה נעשית ברמה הגבוהה ביותר, שיער 100% טבעי. קיימות תוספות זמניות בנוסף לקבועות, ניתן לקבוע תור על ידי יצירת קשר


Title 1

עולם של הזדמנויות יחיד במינו רק עבורך

תוספות שיער הינן שיטה מעולה להאריך / לעבות את השיער הטבעי ולהעניק לו לו "מראה" מיוחד בטעם אישי. בישראל של היום, ניתן לבצע שילובים בין תוספות שיער שונות על מנת לקבל כל "לוק" שניתן לחשוב עליו – שיער חלק או מתולתל או להיפך, הארכת שיער קצר או עיבוי קו שיער דליל ועוד כהנה וכהנה חלופות תוך הקפדה על לוק טבעי. תוספות השיער נותנות לשיער עניין רב ופוטנציאל להשתלב בשיער בצורה מוחלטת או דווקא לבלוט על מנת לגוון את המראה הטבעי. הן נועדו למעשה בעבור אלו המעוניינים במשהו שונה וגם עשויות להוות פתרון מעולה עבור אלו שעקב מחלה נוצרה פגיעה בשיערם הטבעי.

מגוון של שיטות בחיבור תוספות שיער

ישנן כיום מספר טכניקות לחיבור תוספות שיער. בטרם תחליטי באם להאריך או למלא את שיערך חשוב לנו מאוד שתדעי מהן השיטות העומדות לרשותך אצלנו ב-HAY WAY .

אצלנו ב- HAY WAY נשמח להעניק לך ייעוץ מקיף

תוספת בהדבקה קלאסית

יש שתי אפשרויות לתוספת בהדבקה, תוספת שבאה עם מדבקה, קלה מאוד לעשייה – זמן הדבקה 40 דקות (המהירה ביותר), החיבור אינו בולט , שטוח ונעים למגע.
ישנה תוספות בהדבקת דבק מהיר בנקודות שיער, בסביבות 100 נקודות לראש. להמשך קריאה

מחיר: ₪1900

תוספות שיערתוספות שיער

תוספת בחיבור קרטין

נקודות שיער שמתחברות לשיער מהשורש במעטפת של קרטין.
לאחר מספר חודשים אפשר להוריד את נקודות הקרטין בחומר מיוחד שממיס אותן, ולהרים אותן בשנית. (לאחר ששורש השערה גדל וחיבור התוספת התרחק מהשורש).
בסביבות 100 נקודות לראש, הורדת והעלאת הנקודות עלותה 999 שקלים בלבד - והחידוש נראה כתוספת חדשה. תהליך ההורדה וההעלאה אינו פוגע בשערה. להמשך קריאה

מחיר: ₪2250

תוספות שיערתוספות שיער

תוספת בהדבקה זמנית

תוספות שיער שמגיעות בטרס ונדבקות לשיער בדבק גומי מהיר, מתאימות גם לערב אחד וקיימת אפשרות להשאיר אותן לכמה ימים.
ההורדה היא פשוטה בחומר מיוחד שממיס את דבק הגומי.

מחיר: ₪650

תוספות שיערתוספות שיער

תוספת בחיבור חרוזים

תוספת בחיבור חרוזים גם היא נחשבת לעבודה מהירה וקלה, לאחר מספר חודשים ששורש השערה גדל והחיבור מתרחק מהשורש קל מאוד להוריד ולחבר את אותן תוספות שיער מחדש.
בסביבות 100 נקודות לראש.
הרמה מחדש של תוספת השיער עולה 750 ש"ח בלבד.

מחיר: ₪2250

תוספות שיער

תוספת בקליפסים

תוספות שיער בחיבור קליפסים, נתפס לשיער בצורה פשוטה שגם את הלקוחה יכולה להרכיב בבית. יש אפשרות לרכוש את התוספת לשימוש חוזר מתי שתרצי.

מחיר: ₪650

תוספות שיער